Foto Zahl der Lose: 825
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3179618
16508
481
Photo
cca 1865-1870 Előkelő férfiak portréja, 2 db keményhátú fotó Tauffer Gyula fényképész kolozsvári műterméből, 10,5×6 cm
2949442
16509
481
Photo
1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
3205739
16510
481
Photo
cca 1920-1930 Jelmezben, fotólap, sérülésekkel, 9×13 cm
3205742
16511
481
Photo
1903 Nő népviseletben, fotólap Székely L. és Társa budapesti műterméből, 9×13 cm
3205828
16512
481
Photo
cca 1940-1950 Strandolós fotónegatívok, 4 db + fotótasak, 9×6 cm 3205913
16513
481
Photo
1897 Férfiportré, keményhátú fotó Rupprecht Mihály soproni műterméből, 10,5×6,5 cm
3137278
16514
481
Photo
cca 1900 Úr portréja, Dudás József honvéd tábornok (??), vizitkártya Uher Ödön budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
3284806
16515
481
Photo
1928 A magyarországi Carinthian győztes csapata, hátoldalon feliratozott fotó, 8,5×11,5 cm
3242224
16516
481
Photo
1880 Férfiportré, hátoldalán román ny. dedikációval testvére részére és olvashatatlan névvel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, felső sarkaiban vágott, 10×6,5 cm
3242269
16517
481
Photo
cca 1900-1910 Fiatal urakról készült 3 db portré, egyik Váradi Rezső tanító által aláírt és hátoldalán nehezen olvasható dedikációval (kissé foltos), keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, kissé kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
3242259
16518
481
4400
Photo
3242262
16519
481
Photo
cca 1890-1900 Férfiportré, keményhátú fotó Ferenczy Lukács székelyudvarhelyi műterméből, kissé kopott, 11×6,5 cm körüli méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF