Foto

Zahl der Lose: 825

cca 1865-1870 Előkelő férfiak portréja, 2 db keményhátú fotó Tauffer Gyula fényképész kolozsvári műterméből, 10,5×6 cm
16508.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
16509.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 Jelmezben, fotólap, sérülésekkel, 9×13 cm
16510.

Rufpreis:
3 000 HUF

1903 Nő népviseletben, fotólap Székely L. és Társa budapesti műterméből, 9×13 cm
16511.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-1950 Strandolós fotónegatívok, 4 db + fotótasak, 9×6 cm
16512.

Rufpreis:
3 000 HUF

1897 Férfiportré, keményhátú fotó Rupprecht Mihály soproni műterméből, 10,5×6,5 cm
16513.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Úr portréja, Dudás József honvéd tábornok (??), vizitkártya Uher Ödön budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
16514.

Rufpreis:
6 000 HUF

1928 A magyarországi Carinthian győztes csapata, hátoldalon feliratozott fotó, 8,5×11,5 cm
16515.

Rufpreis:
4 000 HUF

1880 Férfiportré, hátoldalán román ny. dedikációval testvére részére és olvashatatlan névvel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, felső sarkaiban vágott, 10×6,5 cm
16516.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900-1910 Fiatal urakról készült 3 db portré, egyik Váradi Rezső tanító által aláírt és hátoldalán nehezen olvasható dedikációval (kissé foltos), keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, kissé kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
16517.

Rufpreis:
5 000 HUF

16518.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1890-1900 Férfiportré, keményhátú fotó Ferenczy Lukács székelyudvarhelyi műterméből, kissé kopott, 11×6,5 cm körüli méretben
16519.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF