Foto

Zahl der Lose: 825

Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban
16724.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Színészeket, színdarabokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó állapotban, 6x4 cm és 24x18 cm között
16725.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1956-57 Fotóalbum a Képzőművészeti Főiskola tanáraival és diákjaival, többek közt Szőnyi István, Barcsay Jenő, Pátzay Pál, Keserü Ilona, Bartl József és sok más beazonosításra váró személlyel, festménnyel, szoborral, tanulmányrajzokkal. Más egyéb érdekes fotóval: Filmforgatás Darvas Ivánnal (Gerolsteini kaland, 1957), Tavaszi Tárlat Gyarmathy Tihamér és mások beazonosítandó alkotásaival, Vitorlások a Városliget taván, művésztelepi felvételek stb. Össz. több mint 200 db fotó, néhány kijáró darabbal.
16726.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Sztereó fotó gyűjtemény ca 1890: vallásos témájúak,. Róma, Skócia, Stockholm, városképes képek, összesen 44 db vegyes állapotban / 44 stereo photos, mixed quality
16727.

Sztereó fotó gyűjtemény ca 1890: vallásos témájúak,. Róma, Skócia, Stockholm, városképes képek, összesen 44 db vegyes állapotban /
44 stereo photos, mixed quality

Rufpreis:
5 000 HUF
14

cca 1930 Vadászat télen. Eredeti vintage fotó, üvegezett keretben 13x18 cm
16728.

Rufpreis:
3 000 HUF

Repülőmodellezős fotó tétel az 1950-es évekből. negatívokkal, egy dobozban
16729.

Rufpreis:
3 000 HUF

1950 Iskolai tablófotó Brusznyai Árpád történelemtanár (1956 után kivégzett) képével is, kartonra ragasztva, 16×20 cm
16730.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1921 Révész-Bíró budapesti fényképészek pecséttel jelzett, vintage műtermi felvétele, ezüst zselatinos fotópapíron, 21x16 cm, karton 32x24 cm
16731.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1925 Bécs, J. Weitzmann fényképész műtermében készült, vintage fotó (Női portré), ezüst zselatinos fotópapíron, hidegpecséttel is jelzett, 22,6x16,5 cm, karton 34x24,8 cm
16732.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1951 Seidner Zoltán felvételei az egészségvédelemről szóló budapesti propaganda kiállítás anyagáról, a professzionális felvételeknek köszönhetően a szövegek is jól olvashatók, hidegpecséttel jelzett 6 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x30 cm
16733.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1989 előtt készült, ,,Nincs idő" című magyar film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x29 cm
16734.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1989 előtt készült, ,,Fiúk a térről" című magyar film jelenetei és szereplői, 25 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x29 cm
16735.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF