cca 1989 előtt készült jelenetfotók Charlie Chaplin három filmjéről, 13 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1900 Vietnám, nyilvános kivégzés fotója nagyméretű kartonon magyar utazó felvétele / Vietnam large photo of a public execution on cartboard. Photo size 17x11 cm, cartboard size: 33x27 cm
cca 1896 Dvorzsák Ferenc óbudai hentes mester feldíszített pavilonja a millenniumi (?) kiállításon, nagy méretű fotó kartonon Erdélyi Mór műterméből,a karton háta foltos, fotó: 23x30 cm, karton: 42x52,5 cm
cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)
cca 1986 MTI sajtófotók, össz. 20 db (2x10), különféle témában, 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékokban.
Egy doboznyi vegyes fotó tétel, cca 1920-1950 városkép, igazolványképek, családi fotók, stb, vegyesen sok negatívval, érdemes átnézni. Több száz darab.