https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 825
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3288031
16436
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3181239
16437
481
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860-70 Előkelő férfi portréja, keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi (Erdély) műterméből, sérült, 10x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3267774
16438
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880-1900 3 db mignon fotó különböző műtermekből, 8×4,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3267837
16439
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 Hölgy legyezővel, keményhátú fotó Wietz (Nagyszombat / Tyrnau) műterméből, 10,5×6,5 cm 3265171
16440
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870-90 Asztalos mester és inasa vagy segédje portréja, fűrésszel és szerszámmal, keményhátú fotó színezett fotó, jelzés nélkül, vágott, kopott 9x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3265130
16441
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3265035
16442
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880-1890 Ülő hölgy portréja, keményhátú fotó Nyári Béla (budapesti?) műterméből, kopott,11x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3265045
16443
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3265031
16444
481
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
3265051
16445
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3265066
16446
481
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1885-1890 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10,5x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3286357
16447
481
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1855 Előkelő hölgy portréja, keményhátú fotó Disdéri párizsi műterméből, 10,5×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse