Foto Zahl der Lose: 825
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3192759
16301
481
300
Photo
ca 1934 Bánkút, Magyar Turista Egyesület menedékháza. fotólap 2474700
16302
481
Photo
cca 1940 Dés (Dej, Erdély), főtér a református templom tornyából, fotó negatív, 12×8,5 cm
3190195
16303
481
Photo
cca 1930 Tapolca trafik 2 db fotó 6x9 cm 3190209
16304
481
Photo
1939 Hevesaranyos búcsú alkalmával történt súlyos testi sérülés (baleset) 2 db feliratozott fotó 6x9 cm
3205425
16305
481
Photo
cca 1955 Miskolci városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla jelzetlen felvételei 7 db 9x12 cm
3207491
16306
481
Photo
1880 Aknaszlatina, Kunigundabánya, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, 11×6,5 cm
3207046
16307
481
Photo
cca 1940-1960, 36 db kisméretű fotó bécsi látványosságokról, 3 karton tokban 3283097
16308
481
Photo
1955-1956 Bük (Vas megye), vasúti hidakat, építési munkálatokat, mozdonyokat ábrázoló felvételek; össz. 33 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 9,5x6,5 cm és 12,5x9,5 cm között 3283110
16309
481
Photo
1955-1956 Csopak, Vonyarcvashegy, Ábrahámhegy, Városlőd, stb., vasúti építkezéseket, hidakat, tájakat ábrázoló felvételek; össz. 18 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm 3287554
16310
481
Photo
cca 1900 Koreai részletek, 4 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
3284785
16311
481
22000
Photo
cca 1900 Nagyszalonta, Csonkatorony, Czinczár Mór üzlete, keményhátú fotó hátoldalon feliratozva, sérült, 16,5×10,5 cm 3287418
16312
481
Photo
cca 1900 Oroszországi részletek, 7 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF