Foto

Zahl der Lose: 825

ca 1934 Bánkút, Magyar Turista Egyesület menedékháza. fotólap
16301.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

cca 1940 Dés (Dej, Erdély), főtér a református templom tornyából, fotó negatív, 12×8,5 cm
16302.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1930 Tapolca trafik 2 db fotó 6x9 cm
16303.

Rufpreis:
1 800 HUF

1939 Hevesaranyos búcsú alkalmával történt súlyos testi sérülés (baleset) 2 db feliratozott fotó 6x9 cm
16304.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1955 Miskolci városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla jelzetlen felvételei 7 db 9x12 cm
16305.

Rufpreis:
1 400 HUF

1880 Aknaszlatina, Kunigundabánya, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, 11×6,5 cm
16306.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940-1960, 36 db kisméretű fotó bécsi látványosságokról, 3 karton tokban
16307.

Rufpreis:
1 000 HUF

1955-1956 Bük (Vas megye), vasúti hidakat, építési munkálatokat, mozdonyokat ábrázoló felvételek; össz. 33 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 9,5x6,5 cm és 12,5x9,5 cm között
16308.

Rufpreis:
2 400 HUF

1955-1956 Csopak, Vonyarcvashegy, Ábrahámhegy, Városlőd, stb., vasúti építkezéseket, hidakat, tájakat ábrázoló felvételek; össz. 18 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm
16309.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Koreai részletek, 4 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16310.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Nagyszalonta, Csonkatorony, Czinczár Mór üzlete, keményhátú fotó hátoldalon feliratozva, sérült, 16,5×10,5 cm
16311.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1900 Oroszországi részletek, 7 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16312.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF