Yashica Mat 124G ikerlencsés reflex fényképezőgép, Yashinon 3,5/80mm objektívvel, eredeti bőr tokjában, jó állapotban / Yashica Mat 124G twin-lens reflex camera, with Yashinon 3,5/80mm lens, in original leather case
1922 ICA: Reflex 754 Klappreflex kamera (6.5x9) Carl Zeiss Tessar 1:4.5, f: 12 cm objektívvel, jó közepes állapotban / 1922 ICA: Reflex 754 Klappreflex camera (6.5x9) with Carl Zeiss Tessar 1:4.5, f: 12 cm lens
cca 1949 P. Angénieux f:50 1:1,5 lencsével , objektívvel, régi Meopta filmvetítő majdnem működőképes állapotban kopásokkal, objektív jó állapotban. Eredeti, sérült dobozában
Zorkij szovjet távmérős fényképezőgép, Industar-22 50mm f/3.5 objektívvel, sapkával, eredeti bőr tokjában / Vintage USSR rangefinder camera, in original leather case
Bot állvány: A Magyar Televízió által kb. az 1960-as 1970-es években kifejlesztett és az Arriflex 16 St (néma) és 16 Bl (hangos) kamerákhoz rendszeresített nyakba akasztható mell-állvány (szakmai zsargonban: "pöcs-stiv"). A bot rész kivehető, így akár "törpe-statívként" is használható, talaj közeli felvételekhez. Összecsukva 38 c,. kihúzva 70 cm. Gyűjtők számára is egyedi különlegesség, ipartechnikai emlék