Lázár L. Pál: A lokomobilok kezelése. Revidiálták Nagy Dezső, Szüts Béla. Bp., 1887, Országos Gazdasági Egyesület, VIII+ 247 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. Benne gőzgépkezelői tanfolyam vizsgakérdéseivel.