20739.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei középiskolák számára. Bp., 1914., Franklin, 180 p. 2., átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval, kopott borítóval, az elülső papírborító és a címlap kijár, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.