8 000 HUF
Megújított énekes-könyv, az Erdélyi Nagyfejedelemségbeli Evangelico-Reformata Anyaszentegyház használatára, a közzsinat határozatából s helybenhagyása szerint szerkesztetve. Kolozsvártt, 1867, Stein János, (Ev. Ref. Főtanoda-ny.), XV+1+435+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült kartontokban, kopott, foltos borítóval, egy lapszélen gyűrődéssel.