Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Megújított énekes-könyv, az Erdélyi Nagyfejedelemségbeli Evangelico-Reformata Anyaszentegyház használatára, a közzsinat határozatából s helybenhagyása szerint szerkesztetve. Kolozsvártt, 1867, Stein János, (Ev. Ref. Főtanoda-ny.), XV+1+435+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült kartontokban, kopott, foltos borítóval, egy lapszélen gyűrődéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg