Joannes Baptista Láng: Patrologia, qua in Regia Scientiarum Universitate Hungarica Pestiensi. Praelegit - - -. Budae, 1809, Typis Unviersitatis Regiae Pestinensis, XVI+395 p. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány restaurált lappal.