Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Fördős Lajos: Ágenda. Egyházi szertartási beszédek és imák, s ezekhez mellékletül jegyzetek és utasítások. Kecskemét, 1875, Sziládi Lajos, 6+296 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, benne Zeke Lajos református lelkész 1876-os névbejegyzésével, és számos autográf bejegyzésével és jegyzetével, aláhúzásával és bejelölésével, és két jegyzetlapjával is.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk