A Kegyes Korán. A Fahd Király nevét viselő, a Kegyes Korán nyomtatására alapított Komlexum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. + Translation of the meanings of the Noble Qur'an in the English language by Dr. Muhammad Taqi-ud-Din al Hilali and Dr. Muhammad Muhsin Khan. Madinah, King Fahd Glorious Qur'an Printing Complex. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.