19117.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Teleki Pál gróf, dr.: Amerika gazdasági földrajza, különös tekintettel az Északamerikai Egyesült Államokra. Közgazdasági és közlekedési földrajzi jegyzetek I. köt. Bp., 1922, Centrum (Stephaneaum-ny.), VIII+220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, koszos borítóval, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzőkkel.