Sassy Csaba: A pletykázó Miskolcz. Miskolc, 1914, Szelényi és Társa-ny... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000017/Sassy-Csaba-A-pletykazo-Miskolcz-Miskolc-1914-Szelenyi-es-Tarsa-ny-156-p-Atkotott~II3285557
3285557
19082
481
4800
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Sassy Csaba: A pletykázó Miskolcz. Miskolc, 1914, Szelényi és Társa-ny., 156 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, javított címlappal, Dévényi Miklós ügyvéd tulajdonosi bélyegzésével. Ritka!
: ekb