Robert J. Flaherty: Samoa. Berlin,1932.,Reimer Hobbing. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.