Plicka, Karel: Prag Ein fotographisches bilderbuch. / Prague. In Photographs. Ein Images. Prague, 1961, Artia. Német, angol és francia nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.