Magalhaes: A Föld első körülhajózása. Ford.: Baktay Ervin. Fernao de Magalhaes életrajzával, arcképével és térképpel. [Ferdinand Magellan.] Ford.: Baktay Ervin. A Hat Világrész. Utazások és Felfedezések XVII. Bp.,[1925],Világirodalom - Weiler és Társa, 159 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.