19049.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. kiadása. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.