19141.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Franco Cardini: Toskana. Firenze, 1995, SCALA. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel.