19040.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Ford.: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp., [1929], Franklin-Társulat, 1 t.+ 169+(1) p.+ 62 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel