19146.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
BeszélÅ‘ házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. ElsÅ‘ kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadó fél vászon-kötés, kopott borÃtóval.