19272.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Bárczy Zoltán: Fejezetek a Borsodnádasdi Lemezgyár történetéből. Alapításának 100. évfordulója alkalmából. Borsodnádasd, 1960. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.