Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., [1929], Franklin, 1 t.+129+3 p. +8 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.