19164.
Beendet 481. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
A Szovjetunió orografikus (hegyrajzi) képződményeinek névjegyzéke. Moszkva, 1976, Nedra. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel. / In Russian language. Hardcover, with slightly damaged cover.