Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

Kézikönyv a műszaki alegységek szakkiképzéséhez. 1984, Magyar Néphadsereg Kiképzési Főcsoportfőnökség, kopott műbőr kötés. Készült 1000 példányban, 521. sz. számozott példány. Elvált könyvtest, firkákkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk