2 200 HUF
Izrael könyörgései. Ford.: Deutsch Henrik. Átdolgozta: Schill Salamon. Bp., 1902, Singer és Wolfner, (Márkus Samu-ny.), XI+461+IV p. 20. kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlapon: "O[rszágos] I[zraelita] Tanító-Egyesület Budapest" bélyegzésével.