Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

[Oláh Miklós] Olahus, Nicolaus: Hungaria - Athila. Ediderunt Colomanus Eperjessy et Ladislaus Juhász. Budapest, 1938. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (Árpád-nyomda, Szeged). VIII + 108 p. Oláh Miklós (1493-1568) esztergomi érsek, humanista tudós őstörténeti szempontból is nevezetes történeti munkája. A munka latinul íródott, első kiadása Bázelben, 1568-ban jelent meg, Antonio Bonfini munkáival egybekötve. (Bibliotheca Medii Recentisque Aevorum, Saeculum XVI.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Részben felvágatlan, jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk