Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Jules-Stanislas Doinel: Histoire de Blanche de Castille. [Kasztíliai Blanka története.] Tours, 1883, Alfred Mame et Fils, 1 t.+368 p.+7 t. Francia nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos borítóval és foltos lapokkal.

Kasztíliai Blanka (1188-1252) Franciaország királynéja és több alkalommal régense, VIII. Alfonz kasztíliai király és Eleonóra (1162?1214), II. Henrik angol király és Aquitániai Eleonóra unokája, VIII. (Oroszlán) Lajos francia uralkodó felesége, IX. (Szent) Lajos és Anjou Károly szicíliai, nápolyi, albán, akháj és névleges jeruzsálemi uralkodó édesanyja volt.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg