Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Adalékok Magyarország nyers terményeinek ártörténetéhez a tizenkilenczedik században a pesti piaczon történt jegyzékek szerint. 32 grafikus ábrázolással. [A kötetben nem találhatóak grafikus ábrázolások.?] Bp., 1873., Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara, (Pesti Könyvnyomda Rt.), LXXX+2+352+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésekkel, régi intézményi bélyegzésekkel, belül alapvetően jó állapotban. Ritka! Méret: 42x31x3,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras