1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
III. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1975, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, többek közt Asszonyi Tamás, Csíkszentmihályi Róbert, Bokros-Birman Dezső, Kő Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a lapok alján kis sérülésekkel.