Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban + Herend Herald 2020