Szász Károly: Trencséni Csák. A Magyar Akadémia által Nádasdy díjból 100 arannyal koszorúzott történeti költői beszély tíz énekben. Pest, 1861, Engel és Mandello, 1t (a szerző rézmetszetű portréja) VII+239+1 p. kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, gerincen kis sérüléssel