Rudnyánszky Gyula: Gyermek-szinház. Nyolc eredeti szinmű leányok és fiuk számára. Bp., [1883], Franklin-Társulat, 122+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, néhány lapon kisebb szakadással.