Erdélyi János: Népdalok és mondák. Magyar népköltési gyűjtemény II. köt. Szerk. és kiadja: - -. Pest, 1847, Magyar Mihály (Beimel József-ny.), VIII+478+36 p. Korabeli aranyozott gerincű vaknyomott vászon-kötés