1 800 HUF
Bolo, [Henry] Henrik: A kálvária tragédiája. Ford. és kiadja: Schmiedt Ferenc. Bp., 1895, Országgyűlési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája R.T., 3 sztl. lev.+ 263+(1) p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal.