Aurora. Hazai almanach. Szerkezteté Kisfaludy Károly. Kiadá Lichtl Károly. 1830. (Kilenczedik év.[Pesten. 1830. Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István.] [6] + 336 + [3] p. + 1 t. (A három metszetből) Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben, az eredeti borító bekötve. A kötetben többek között Kisfaludy. Vörösmarty Mihály és Czuczor Gergely első közlésben megjelent művei találhatók.