Amerikai Egyesült Államok 1978. "Téli Olimpia 1980 - Lake Placid" kétoldalas alpakka olimpiai részvételi érem (76mm) T:AU USA 1978. "Winter Olympics 1980 - Lake Placid" two-sided alpacca Olympic participation medallion (76mm) C:AU
Csehszlovákia ~1930. "Mens sa na in corpore sano / Čsl. Magyar Testnevelő Szövetség" kétoldalas, peremén jelzett, ezüstözött bronz sport emlékérem (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1930. "Hungarian Gym Association in Czechoslovakia" double-sided silvered bronze sports commemorative medallion, hallmarked on the edge (60mm) C:AU patina
NSZK 1959. "ICFIC European Championships" egyoldalas ezüstözött fém kajak-kenu díjplakett, hátoldalán "V. Kajak-kenu Európa Bajnokság - 4x500m Staffel K1 - 2. hely - Német Szövetségi Köztársaság - Duisburg" gravírozással (41x60mm) eredeti tokban T:XF patina GFR 1959. "ICFIC European Championships" one-sided silvered metal award plaque, with "V. KANU EUROPA-MEISTERSCHAFTEN - 4x500m Staffel K1 - 2. Platz - Bundesrepublik Deutschland - Duisburg, 28. bis 30. 6. 1959" engrave on the back (41x60mm) in original case C:XF patina
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt