1921 A Magyar Állami Altisztek és hasonló közalkalmazottak országos nyugdíjpótló és segélyező egyesületének alapító-levele a balatonmenti gróf Apponyi Albert nevét viselő üdülőházra.
Lagréné, De: Hajózás a szárazföldi vizeken. Folyók és folyamok. I-II. kötet. (A mű három kötetben teljes) /A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Könyvkiadó Vállalata V-VI./ Ford.: Kvassay Jenő, Birly Béla. Az eredetivel összeegyeztette: Mokry Endre. Budapest, 1885-1888. Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. XII, [2] 200 p., 9 t. (kihajtható); XV, 260 [1] p. 12 t. (kihajtható); 288p. 20TKiadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, apró kopással a gerincen