Tétel

Katalognummer:

13476.
Beendet 480. Fernauktion
Rahmen

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Antik, dekoratív, ovális üvegezett fa képkeret. Színezett férfi portréval, jelzett (S. Letzter, 1878). Teljes méret: 80x72 cm. Kereten apró sérülésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras