Pfadfinder

Zahl der Lose: 14

1937 Ajkay József és egy másik cserkészvezető gratuláló sorai házasságkötés alkalmából, a "Magyar Cserkészszövetség Országos Elnöksége" fejléces papírján, részben gépelt, részben autográf sorokkal, autográf aláírásokkal dr. Jász Elemér részére.
17030.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Désakna (Ocna Dejului), Erdély, M. Kir. Sóbányahivatal bányalátogatási engedélye a 324. sz. "Attila" cserkészcsapat részére
17031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

7 db cserkész fotó (közte magyar cserkészelőadás Melbourne-ben), 8,5x5,5 cm és 13x8,5 cm között
17032.

Rufpreis:
1 200 HUF

Záborszky János: Tavaszi ünnep. Bp., 1922, Bethlen Gábor Irod. és Nyomdai Rt.
17033.

Rufpreis:
1 600 HUF

A falu várja a cserkészetet. Bp., 1941, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17034.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sándor Dénes: Muzsikál a tábor. Versek. (Dedikált!) Bp., 1931, Budapesti Cserkészkerület, 64 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel. A szerző, Sándor Dénes (1904-1958) hitoktató, cserkészvezető, 1944-ben a budapesti ellenállás résztvevője által dedikált példány.
17035.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

17036.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930 4 db cserkész fotó és képeslap
17037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17038.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 Holland Jamboree-ről hazaküldött képeslap Márton Lajos (1891-1953) grafikájával
17039.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930-1940 Cserkészeket ábrázoló fotók, 6 db, változó állapotban, 9x6 cm és 7x5 cm között
17040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree -Az egyik angol (cserkész) parancsnok. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, British scout chief. Pencil drawing 16x21 cm
17041.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF