Pfadfinder Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281687
17030
480
Scout
1937 Ajkay József és egy másik cserkészvezető gratuláló sorai házasságkötés alkalmából, a "Magyar Cserkészszövetség Országos Elnöksége" fejléces papírján, részben gépelt, részben autográf sorokkal, autográf aláírásokkal dr. Jász Elemér részére.
3281331
17031
480
Scout
1941 Désakna (Ocna Dejului), Erdély, M. Kir. Sóbányahivatal bányalátogatási engedélye a 324. sz. "Attila" cserkészcsapat részére 3279400
17032
480
Scout
7 db cserkész fotó (közte magyar cserkészelőadás Melbourne-ben), 8,5x5,5 cm és 13x8,5 cm között 3279497
17033
480
Scout
Záborszky János: Tavaszi ünnep. Bp., 1922, Bethlen Gábor Irod. és Nyomdai Rt.
3279539
17034
480
Scout
A falu várja a cserkészetet. Bp., 1941, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3279943
17035
480
Scout
Sándor Dénes: Muzsikál a tábor. Versek. (Dedikált!) Bp., 1931, Budapesti Cserkészkerület, 64 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel. A szerző, Sándor Dénes (1904-1958) hitoktató, cserkészvezető, 1944-ben a budapesti ellenállás résztvevője által dedikált példány. 3267964
17036
480
Scout
3275466
17037
480
Scout
cca 1930 4 db cserkész fotó és képeslap
3228670
17038
480
Scout
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
3216277
17039
480
Scout
1937 Holland Jamboree-ről hazaküldött képeslap Márton Lajos (1891-1953) grafikájával
3023592
17040
480
Scout
cca 1930-1940 Cserkészeket ábrázoló fotók, 6 db, változó állapotban, 9x6 cm és 7x5 cm között
3043891
17041
480
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree -Az egyik angol (cserkész) parancsnok. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, British scout chief. Pencil drawing 16x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF