https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 165

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1890 Katonaportré, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 10,5×6,5 cm
1
17197.

cca 1890 Katonaportré, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész 2 db katonai fotója 4x6 cm
1
17198.

Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész 2 db katonai fotója 4x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1919 "Ne várj engöm maradék pecsőnyére" feliratos humorosnak szánt katonai fotólap kivégzőosztaggal.
1
17199.

1919 "Ne várj engöm maradék pecsőnyére" feliratos humorosnak szánt katonai fotólap kivégzőosztaggal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ML 1915 feliratos I. világháborús aluminium gyűrű
1
17200.

ML 1915 feliratos I. világháborús aluminium gyűrű

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1890-1900 Franciaország(?), francia lovas katonák felvonulása, fotó, kissé sérült, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 11x8 cm
1
17201.

cca 1890-1900 Franciaország(?), francia lovas katonák felvonulása, fotó, kissé sérült, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 11x8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna); feliratozott fotó / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7,5 cm
1
17202.

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott osztrák színházi előadás (Szép Heléna); feliratozott fotó / Austrian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 13x7,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1915 Sárdy Brutus (1892-1970) későbbi festőművész, restaurátor 4 db tábori postája és képeslapja Kézdi-Kovács Lóránthoz (1897-1916), Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus az I. világháborúban elhunyt fiához
1
17203.

cca 1915 Sárdy Brutus (1892-1970) későbbi festőművész, restaurátor 4 db tábori postája és képeslapja Kézdi-Kovács Lóránthoz (1897-1916), Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus az I. világháborúban elhunyt fiához

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1914-18 Sárdy Brutus (1892-1970) hadnagynak, későbbi festőművész, restaurátornak küldött 11 db I. világháborús tábori posta
1
17204.

cca 1914-18 Sárdy Brutus (1892-1970) hadnagynak, későbbi festőművész, restaurátornak küldött 11 db I. világháborús tábori posta

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); A Sport és Turnverein hadifogoly sportklub vezetősége. Fotó 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Presidency of the Sport and Turnverein sports club Photo 14x9 cm On the back, with the writing of Kálmán Stobbe (1883-1936), master builder, football player, coach of the Hungarian national team
1
17205.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); A Sport és Turnverein hadifogoly sportklub vezetősége. Fotó 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Presidency of the Sport and Turnverein sports club Photo 14x9 cm On the back, with the writing of Kálmán Stobbe (1883-1936), master builder, football player, coach of the Hungarian national team

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1916 Az osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Turul Huszár osztályú rombolója megfenekelve Cape Planka partjainál A hajó a Ganz Danubius fiumei gyárában készült a képen még két hajó látható az S.M.S. Reka és a TB 80. Fotólap hajtásnyommal / Black-and-white photo postcard of S.M.S. Turul stranded on the reef off Cape Planka, S.M.S. Reka. and S.M. Tb. 60 (ex Schwalbe) also responded to the site of the accident. Photo porcard with crease
1
17206.

cca 1916 Az osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Turul Huszár osztályú rombolója megfenekelve Cape Planka partjainál A hajó a Ganz Danubius fiumei gyárában készült a képen még két hajó látható az S.M.S. Reka és a TB 80. Fotólap hajtásnyommal / Black-and-white photo postcard of S.M.S. Turul stranded on the reef off Cape Planka, S.M.S. Reka. and S.M. Tb. 60 (ex Schwalbe) also responded to the site of the accident. Photo porcard with crease

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1915 Az S.M.S. Streiter osztrák-magyar romboló hadihajó a távolból, 1917-ben elsüllyedt. Fotólap /Photograph postcard size. The photograph was taken from another ship and shows S.M.S. Streiter sailing at high speed
1
17207.

cca 1915 Az S.M.S. Streiter osztrák-magyar romboló hadihajó a távolból, 1917-ben elsüllyedt. Fotólap /Photograph postcard size. The photograph was taken from another ship and shows S.M.S. Streiter sailing at high speed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Az S.M.S. Pandur osztrák-magyar Huszár-osztályú romboló (épült a Ganz Danubius fiumei gyárában) legénységének egy megnevezett tagja. Fotólap / Black-and-white privately made photo postcard. Photograph of H. Fischer, a member of the crew of S.M.S. Pandur.
1
17208.

1915 Az S.M.S. Pandur osztrák-magyar Huszár-osztályú romboló (épült a Ganz Danubius fiumei gyárában) legénységének egy megnevezett tagja. Fotólap / Black-and-white privately made photo postcard. Photograph of H. Fischer, a member of the crew of S.M.S. Pandur.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse