Budapest 150

Zahl der Lose: 24

A Normafa, Budapesten cca 1932 Lukáts László fotóművész eredeti vintage felvétele 18x26 cm
18252.

Rufpreis:
3 000 HUF

Budapest a Ferenciek tere villamossal cca 1932 Lukáts László fotóművész eredeti vintage felvétele 18x26 cm
18253.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Pest-Buda Anno 1838. 13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói papírmappában.
18254.

Rufpreis:
1 800 HUF

KÉV-Metró Közlekedési Építő Vállalat 1949-1974. Szerk.: Szűcs Miklós. Bp., 1975, Interpress-ny. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
18255.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1910 Budapest, Lánchíd, nagyméretű fotónyomat, két sarkán sérült, 27,5x21,5 cm
18256.

Rufpreis:
4 000 HUF

Óbuda évszázadai. Főszerk.: Kiss Csongor. Bp., 2005, Better Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18257.

Rufpreis:
1 600 HUF

18258.

Rufpreis:
2 000 HUF

18259.

Rufpreis:
1 800 HUF

1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm
18260.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18261.

Rufpreis:
1 400 HUF

18262.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Homoród-mente viseletben. A fényképanyagot összeáll.: Mihály János. Fülöp Hajnalka - Mihály János kísérőtanulmányaival. Bp., 2019., Nemzetstratégiai Kutatóintézet - Méry Ratio. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18263.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF