https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 184
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2787455
12486
480
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3010480
12487
480
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3220271
12488
480
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Képcsarnokos iparművész váza, festett fém, címkével, m: 29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3127812
12489
480
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ötágú falikar, csiszolt üveg prizmákkal, 35x40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202812
12490
480
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3024116
12491
480
0
32000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801834
12492
480
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2801835
12493
480
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3046343
12494
480
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023135
12495
480
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
Das Lot is nicht erreichbar
3102839
12496
480
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm 3130114
12497
480
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse