cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Munkács vára, II. Rákóczi Ferenc és Zrínyi Ilona portréival. Acélmetszet, papír, jelzett, Druck & Verlag v. G. G. Lange in Darmstadt. A lap széle kissé sérült, 15x22,5 cm