Hermann Lüders (1836-1908), Christian Steinicken (1831-1896): A Magyar Tudományos Akadémia Palotája Pesten. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 12×17 cm