11042.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Libák a tanyán. Olaj, karton, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 20x26 cm