11024.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Élet a parton. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x66 cm