11025.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Olvashatatlan (Sándor Antal?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x49 cm.