Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
1 800HUF
10
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, kétoldalas mű: Apokaliptikus jelenet. Rézkarc, papír. Hátoldala golyóstollal összefirkálva. Sérült. 50×64 cm