10887.
Beendet 480. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Szénásszekér. Olaj, karton. Hátoldalán akt vázlat. Antik, üvegezett fakeretben, 24×32 cm